Výzva k podpoře projektu

 

Milí rodiče,

rádi bychom Vás požádali o podporu našeho projektu:

„STARŠÍ – MLADŠÍ – GENERACE – ZAPOJÍ SE DO LEGRACE „

TRUHLÍKY-HLÍNA-BYLINKY jako pojítko mezi generacemi! MŠ Blatenská sousedí s Domem s peč. službou. Proč tedy neumožnit dětem, babičkám a dědečkům společné sázení-pletí-sklízení v příjemné školní zahradě? Prožitek a vlastní práce dětem umožní pochopit životní cyklus rostlin. Děti dostanou možnost naučit se jednat s respektem a pochopením se starými lidmi a zároveň umožní klientům DPS vyjít ze svého stereotypu, dostat se na čerstvý vzduch a seberealizovat se za přítomnosti dětského smíchu a radosti.

S tímto projektem jsme postoupili až do finále, kde o vítězi rozhoduje již veřejnost. Tuto akci zaštiťuje společnost TESCO a i samotné hlasování probíhá v jejích prodejnách. Pro náš projekt bude možné hlasovat v těchto obchodech:

Tesco Praha Vocelova 11

Tesco Praha Bělocerkevská 1305/34

Tesco Praha U Slávie 1527/3

Tesco Praha Finská 600/2

Tesco Praha Moskevská 466/62

Tesco Praha Nuselská 51

Tesco Praha Táborská 619

 

V případě, že chcete náš projekt podpořit, nakupte v některé z těchto prodejen Tesco v době od 8.3. – 4.4. 2017.

Za každý nákup dostanete žeton, kterým vhozením do hlasovacího boxu u pokladen podpoříte zvolený projekt.

Projekt s největším počtem hlasů Tesco podpoří částkou 30 000 Kč.

Děkujeme Vám.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Blatenská