Vážení rodiče, přišel čas myslet na letní prázdniny

Vážení rodiče!

Přednostní přijímání prázdninových přihlášek na termín od   1. – 16. 7. na naši školku bylo ukončeno ke 30.4.

Pokud potřebujete o prázdninách v době od 16. 7. – 27. 8. 2021 umístit své dítě v mateřské škole, můžete si podat přihlášku do ostatních škol na Praze 11.

Přihlášky přijímají jednotlivé školky podle harmonogramu, vybrat si můžete kteroukoliv z těch, které jsou otevřené ve Vámi požadovaném termínu.

PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE AŽ OD 17.5.2021 !  Dříve nemohou být přijaty!

Nezbytnou součástí přihlášky jsou zaplacené poplatky za stravné a školné.

Sledujte, prosím, informace o termínech plateb a podmínkách na webových stránkách vybraných školek a městské části.

Formulář přihlášky je k dispozici zde a je platná pro všechny školky.

Přihláška na letní provoz MŠ

——————————————————————————————————————————————————–

Podle rozhodnutí představitelů naší městské části bude letos prázdninový provoz všech jihoměstských školek organizován tak, aby byl rovnoměrně rozložený po celé léto. Rodiče tak budou moci podle svých potřeb dítě přihlásit do kterékoliv z nich (provoz je přednostně určen pro děti obou zaměstnaných rodičů a není nárokový). Podrobné informace jsou na webových stránkách obce.

Budete-li potřebovat dítě v létě umístit, počítejte, prosím, s tím, že naše školka bude podle určeného harmonogramu letos v provozu v době od 1. – 16. 7.

Máte-li zájem o místo u nás, je třeba dítě včas přihlásit. V době od 17. 5. – 31. 5. 2021 je možno podat řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku (v příloze tohoto textu) k rukám ředitelky mateřské školy a uhradit potřebné poplatky. Děti budou přijímány až do naplnění prázdninové kapacity školy. S podáním přihlášky proto tedy raději neváhejte.

Peníze bude vybírat paní hospodářka ve své kanceláři na Blatenské v pondělí 7. 6. 2021 a ve čtvrtek 10. 6. 2021

vždy od 8,00 – 16,30 hodin.

Školné bude vybíráno ve výši 496,-Kč.

Stravné činí 42,-Kč/den (pro děti s OŠD 45,-Kč/den), za celý desetidenní provoz tedy 420,-Kč (resp. 450,- Kč).