Uzavření pracoviště Blatenská – karanténa

Vážení rodiče,

ačkoli i někteří odborníci ve sdělovacích prostředcích tvrdí, že dětí se nákaza Covidem netýká, zjevně to není pravda. Vzhledem k pozitivním výsledkům testů u několika dětí bylo dnes odpoledne na základě provedeného epidemiologického šetření  rozhodnuto o uzavření všech čtyřech tříd v budově Blatenská, s platností od 6.1.2021, minimálně na 10 dní.

Děti, které byly v rizikovém kontaktu s nakaženým, bude kontaktovat hygienická služba. Pak je třeba postupovat podle jejich pokynů. Aktuálně čekáme na výsledek testů ze třídy Dráčků a Rybiček, u Žabiček byla nákaza dnes již potvrzena…

Děti, které ve školce nepřišly do přímého kontaktu s nakaženým, na testy povinně nemusí, je to na Vašem uvážení.

Pokud budete potřebovat potvrzení o uzavření školy, na požádání Vám je zašlu e-mailem.

Sledujte, prosím, případné další zprávy.

Jakkoli jsme si všichni přáli, aby příchod nového roku nějakým zázrakem pomohl, virus nadále předvádí, co dokáže. Nezbývá, než doufat, že všechny virem postižené děti i dospělí, ať už mezi rodiči, či z řad našich zaměstnanců, budou co nejdříve v pořádku, a vydržet! Bohužel z příkladu obou paní učitelek z Ještěrek je evidentní, že průběh nemoci není vždy snadný a léčba trvá dlouho….

S pozdravem za celý kolektiv Alena Pobudová