Setkání s rodiči a odborníkem

Vážení rodiče,

po příjemné zkušenosti setkání s Vámi nad problematikou grafomotoriky se nám podařilo domluvit pro Vás další společné podvečery pro rozvoj dětí. Tentokrát je povede paní učitelka z jedné prestižní londýnské mateřské školy. Nemusíte se bát jazykové bariéry, paní Iva  mluví česky 🙂

Setkání na téma „Rozvojové hry – inspirace ze zahraničí“ se bude konat 6.5. 2021 od 17 – 19 hodin.

Nad problematikou přípravy dětí na výuku cizímu jazyku a socializací dítěte se sejdeme 13.5. ve stejném čase.

Obě setkání proběhnou opět v Google meet, máte-li o setkání zájem, napište, prosím, na e-mail info@ms-blatenska.cz a my Vám pošleme přístupové údaje. Věřím, že si odnesete zajímavé inspirace a tipy pro obohacení svých dětí.

S pozdravem Alena Pobudová

Pozvánka na akce – květen 2021