Oznámení o karanténě

Vážení rodiče,

je nám to moc líto, ale nemáme pro Vás dobrou zprávu. Včera večer jsme se, bohužel, dozvěděly, že jedna z našich učitelek má potvrzený Covid 19. Protože jsme společně  připravovaly otevření školy, máme teď celý pedagogický sbor v karanténě. Testovány budeme koncem týdne, výsledky se dozvíme zřejmě ve čtvrtek či v  pátek. Bude-li vše v pořádku, budeme moci školu otevřít. V případě pozitivního nálezu u jediné z nás by ale karanténa pokračovala….

V důsledku toho nám dvě paní učitelky zůstanou doma s dětmi a jedna na neschopence. Proto i v případě, že budeme moci školku za týden otevřít, budeme mít k dispozici pouze pět tříd. Nebude tedy možné, aby všechny děti zůstaly ve svých třídách a se svými učitelkami – vytvoříme nové skupiny podle počtu dětí. Dětí máme nahlášené ale téměř všechny.

Naléhavě Vás proto žádám o zvážení nutnosti umístění Vašich dětí.  Prosíme maminky na mateřské a rodiče, kteří pracují z domova…, aby nám pomohly a bylo možno nabídnout místa těm, kteří to opravdu nutně potřebují. Dejte nám, prosím, co nejdříve vědět, pokud si můžete své dítě nechat doma.

Moc Vám děkujeme za pomoc a pochopení. Jsme rády, že když už to muselo přijít, potkalo nás to ještě před otevřením školky a Vaše děti i Vy jste mimo toto ohrožení.

 

Za celý kolektiv Alena Pobudová, ředitelka školy