Zdravá Pětka

Dobrý den, vážení rodiče!

Naše mateřská škola již nějakou dobu spolupracuje se Zdravou 5. Ve spolupráci s ní bychom Vám rády nabídly aktivity, kterých se můžete se svými dětmi zúčastnit právě teď, bez ohledu na uzavřenou školu:

• Zdravá 5 poskytuje zdarma:

·        Sérii PRACOVNÍCH LISTŮ a VZDĚLÁVACÍCH VIDEÍ pro školáky i předškoláky na procvičení a prohloubení znalostí o správném stravování a základech výživy.

·        Spoustu TIPŮ a RECEPTŮ NA ZDRAVÉ, JEDNODUCHÉ, CHUTNÉ A VÝŽIVNÉ POKRMY nejen pro děti.

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE FINÁLE ZDRAVÉ 5!

• FINÁLE ZDRAVÉ 5 je celostátní kuchařská soutěž, ve které týmy soutěží se svými recepty na zdravou a nápaditou svačinu o věcné a zážitkové ceny. Letos se do soutěže mohou hlásit i RODIČE S DĚTMI.
  • Stačí zaslat fotografii a originální recept zdravé svačinky, která bude obsahovat libovolné ovoce nebo zeleninu.
  • Veškeré informace týkající se soutěže rodiče naleznou na https://zdrava5.cz/finale-zdrava5.

SLEDUJTE FACEBOOK ZDRAVÉ 5

Ať se Vám Vaše dílo daří!

S pozdravem kolektiv mateřské školy Blatenská