PŘERUŠENÍ PROVOZU mateřské školy od 16.3. a zrušení školky v přírodě

s platností od pondělí 16.3.2020 je až do odvolání přerušen provoz mateřské školy.

Stalo se tak z důvodu toho, že situace je v Praze velmi vážná a je nutno chránit jak děti a rodiče, tak  i zaměstnance škol. Rozhodnutí vychází z usnesení mimořádné schůze Rady MČ Praha 11. Rada se řídila doporučením MŠMT a dle našich informací k tomuto opatření směřuje i řada dalších MČ.

Potřebujete-li potvrzení pro zaměstnavatele (OČR), vydá Vám je na požádání od pondělí 16.3.2020 mateřská škola.

Na základě vyhlášení nouzového stavu a zrušení všech akcí nad 30 lidí musel být zrušen i ozdravný pobyt dětí (školka v přírodě), který měl proběhnout v týdnu od 23. – 27.3.2020.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám, ať tuto rozbouřenou dobu všichni přečkáte ve zdraví!

Alena Pobudová a kolektiv zaměstnanců mateřské školy

Přerušení provozu školy

Usnesení Rady MČ Praha 11

Usneseni vlady k vyhlaseni nouzoveho stavu