OBNOVENÍ PROVOZU ŠKOLKY OD 25.5.2020

Vážení rodiče, karanténa skončila, hygienici nám povolili školku otevřít a tak v pondělí 25.5. ráno začínáme. Vzhledem k omezenému počtu pedagogů a provozních zaměstnanců přivítáme všechny přihlášené děti na Blatenské:

Ve třídě A  –  děti ze Žabiček a Rybiček

Ve třídě B – děti z Dráčků a Ještěrek

Ve třídě C – děti z Babákovy ze tříd Lvíčat a Tygříků

Ve třídě D – děti z Babákovy ze Slůňat a Tygříků

Všem rodičům přihlášených dětí se během neděle telefonicky ozvou paní učitelky s detaily – po zjištění přesného počtu přihlášených dětí ještě rozešleme sms nebo e-maily s potvrzující zprávou.

Děkuji všem rodičům i zaměstnancům školy za jejich pomoc, pochopení a pozitivní přístup k řešení problémů v době uzavření školy i nyní při dalších epidemiologických opatřeních.  Bez Vás by to zkrátka nešlo.

Alena Pobudová, ředitelka školy