KARANTÉNA!

Vážení rodiče!

Moc jsem si přála, aby se nám nákaza Covidem obloukem vyhnula, ale přes všechno, co  pro to děláme jak my všechny ve školce a s námi i Vy, rodiče našich dětí, se nám to nakonec zcela nepodařilo. Mám zprávu o pozitivním výsledku PCR testu obou paní učitelek ze třídy Ještěrek. To, bohužel, znamená okamžitou karanténu všech, se kterými přišly do významného kontaktu v průběhu čtvrtka, 17.12.

Plná karanténa do 27.12.2020 byla nařízena všem dětem ze třídy Ještěrek, které byly ve čtvrtek ve školce. Zároveň také všem pedagogům z Ještěrek a také paní učitelce Nikole i Kristýně ze Žabiček. Z toho důvodu jsem tedy, bohužel, nucena od pondělka uzavřít nejen třídu Ještěrek, ale i Žabiček. Nařízení hygieniků je, bohužel,  neúprosné.

Je mi to moc líto, dařilo se nám společně s Vámi celý podzim udržet pro děti i zaměstnance  bezpečné prostředí a teď tohle, krátce před Vánocemi …. držte, prosím, palce všem Ještěrkám a dotčeným učitelkám, ať jsou v pořádku!

Děkujeme Vám za pochopení.

Za všechny Alena Pobudová