KARANTÉNA – UZAVŘENÍ TŘÍDY TYGŘÍKŮ do odvolání!

Vážení rodiče,

obávám se, že  pro Vás nemám dobrou zprávu. Právě jsem se dozvěděla, že paní učitelka Lucka ze třídy Tygříků, která byla od soboty v pracovní neschopnosti pro respirační onemocnění, byla pozitivně testována na Covid 19. Z důvodu karantény jsme proto nuceni od pondělí uzavřít třídu Tygříků. Karanténa je počítána od posledního kontaktu, tedy od 4.9. Předpokládáme tedy, že nebude trvat dlouho, každopádně se budeme řídit pokyny hygienické služby.

Rodiče dětí, které byly ve školce ve třídě Tygříků ve dnech 3. – 4.9., budou s dalšími pokyny kontaktováni přímo hygienickou službou.

Všichni jsme nejspíš tušili, že se karanténní opatření v následujícím podzimním a zimním období školce nejspíš nevyhnou, ale asi nikdo z nás nečekal, že to bude až takhle brzy. Nezbývá nám, než se s tím smířit a držet si palce, aby to bylo poprvé a naposledy.

Děkujeme za pochopení.

Za kolektiv zaměstnanců Alena Pobudová, ředitelka školy