informujeme Vás ohledně jarních prázdnin, které začínají příští týden od 11. – 15.2.

Během těchto prázdnin  nebudou probíhat žádné kroužky.

zveme Vás na setkání s paní ředitelkou  ZŠ Pošepného Mgr. Dagmar Havlíčkovou,

která Vás seznámí se vším, co se týká zápisu a nástupu dětí do první třídy.

Setkání proběhne v pondělí  28. 1. 2019, ve třídě Ještěrek v MŠ Blatenská od 17:00 hodin.

Přijměte naše srdečné pozvání!

Vážení rodiče, potvrzení na slevu na dani jsou Vám k dispozici u třídních učitelek.

Vážení rodiče!

Vzhledem ke skutečnosti, že na detašovaném pracovišti Babákova od září nikdo z rodičů nevyužívá provozní dobu školy od 6,30 – 7,00 hodin, upravujeme v zájmu efektivního využívání pracovní doby učitelek provozní dobu pracoviště.

S platností od 1.2.2019 tedy bude provozní doba na Babákově od 7.00 – 17.30 hodin. Ušetřenou půlhodinu využijeme k prodloužení provozní doby ve třídě Tygříků, aby děti mohly zůstat ve své třídě až do 16,30 hodin.

Věříme, že toto opatření je k radosti dotčených dětí i Vás, rodičů.

Informace pro rodiče dětí, které chodí na balet:

Podle sdělení baletní školy bude čtvrteční hodina ze dne 20.12.2018 zrušena a nahrazena bude v lednu 2019.